Dual Peshqir Microfiber Pelush Car

Përshkrim i shkurtër:

Material: 80% poliestër, 20% poliamide 

Size: 16 "x16", 16 "x24" customizable 

Pesha: 600-1200gsm

Ngjyra: customizable

Paketa: customizable

Prodhimi Kapaciteti: 700000pcs / në muaj

Termi Pagesat: L / C, T / T, Alibaba INSURANCE TRADING


Detail Product

Factory pictures and our service

Produkt Tags

 

Heqja e Instant detajuar Sprays / Wax / Kompleksi / Sealant / Glaze / Anglisht

 

Tharje (e vogla Zonave / të mesme)

 

Buffing dhe lustrim Chrome / Shiny Metale / Glass / Pasqyra

 

Scratch pa, garzë-free dhe vorbull-lirë, të sigurt në bojë dhe të tjera sipërfaqet delikate

 

Heqja e Instant detajuar Sprays / Wax / Kompleksi / Sealant / Glaze / Anglisht

 

Tharje (e vogla Zonave / të mesme)

 

Buffing dhe lustrim Chrome / Shiny Metale / Glass / Pasqyra

 

Scratch pa, garzë-free dhe vorbull-lirë, të sigurt në bojë dhe të tjera sipërfaqet delikate

 

Made e dyfishtë qeth koral side, ultra e butë, ndjenjë e rehatshme dore dhe absorbency super për pluhur, i poshtër, vaj ose lëng tjetër. Një makinë detajuar program është i pavlefshëm në qoftë se ajo shton shenjat vorbull dhe gërvishtjet në bojë tuaj fllad lëmuar. Kjo peshqir është projektuar për përdorime të shumta. Pluhur automjetin tuaj brenda dhe jashtë, tifoz larg dylli ose llak dylli, fshij poshtë pult tuaj, polish trim tuaj kromit, ose thjesht rrokulliset atë dhe e përdorin atë si një jastëk! Është kaq gëzof dhe të butë, ju nuk do të besojnë se kjo është një peshqir detajuar. Por ju mund të bast automjeti juaj do të përfitojnë nga veprimi butë buffing e fibrave looped dhe endje super-absorbues. Çfarë një peshqir!


  • Previous:
  • Next:

  • 详情修改_08详情_19详情修改_13

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!