Двојна кадифен Микрофибер крпа за автомобили

Краток опис:

Материјал: 80% полиестер, 20% полиамид 

Големина: 16 "x16", 16 "x24" индивидуализира 

Тежина: 600-1200gsm

Боја: по избор

Пакет: индивидуализира

Капацитет за производство на: 700000pcs / месечно

Плаќања Термин: L / C, T / T, Alibaba ОСИГУРУВАЊЕ ТРГУВАЊЕ


детали за производот

Фабрички слики и нашата услуга

Тагови производ

 

Отстранување на Инстант Детали Спрејови / восок / Сложените / Фасадни / Глазура / полски

 

Сушење (мали / средни области)

 

Buffing и полирање хром / Сјајна Метали / стакло / огледала

 

Нула слободни, мазна и вител-бесплатно, безбедно на боја и други деликатни површини

 

Отстранување на Инстант Детали Спрејови / восок / Сложените / Фасадни / Глазура / полски

 

Сушење (мали / средни области)

 

Buffing и полирање хром / Сјајна Метали / стакло / огледала

 

Нула слободни, мазна и вител-бесплатно, безбедно на боја и други деликатни површини

 

Изработени од двојно страна корални руно, ултра меки, удобни рака чувство и супер апсорпција за прашина, нечистотија, масло или други течности. А автомобил детали програма е безвреден ако таа го додава вител знаци и гребнатини на вашиот свежо полиран боја. Овој пешкир е наменета за повеќе намени. Прав вашето возило внатре и надвор, биволска кожа далеку восок или спреј восок, избрише одредување семафорот полски вашиот хром трим, или само да се тркалаат и го користат како перница! Тоа е толку меки и меки, вие не ќе веруваме дека тоа е детали крпа. Но, можете да се обложуваат на вашето возило ќе имаат корист од нежни buffing акција на враќам влакна и супер-абсорбента ткаат. Што крпа!


  • Претходно:
  • Следно:

  • 详情修改_08详情_19详情修改_13

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!